MINALOX SURFACE LED SPOTLIGHT D66 DUALWHITE 20W 24V 36D 1800-4500K BLACK
-
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_SSLD66_20W_1800K_4500K_36D_cierne_DC24V_smarthome_tepla
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_SSLD66_20W_1800K_4500K_36D_cierne_DC24V_smarthome_studena
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_SSLD66_20W_1800K_4500K_36D_cierne_DC24V_smarthome_denna
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_SSLD66_20W_1800K_4500K_36D_DC24V_smarthome_rozmery
-
Energetický štítok
MINALOX SURFACE LED SPOTLIGHT D66 DUALWHITE 20W 24V 36D 1800-4500K BLACK
Parametre
| Typ | spotlight |
|---|---|
| Vyhotovenie | Povrchové, valcové |
| Prevedenie | DUALWHITE |
| Chromatickosť (CCT) | 1778K/4665K/2864K |
| Farba | čierna |
| Frekvenčný rozsah | 100Hz - 20kHz |
| Index podania farieb CRI (Ra) | 93,3/92,7/93,7 |
| Kompatibilita | LOXONE, TapHome, Ampio, KNX, ďalšie systémy s PWM ovládaním |
| Materiál | Hliník + PMMA šošovka |
| Napájacie napätie | 24V DC |
| Optika svietidla | šošovka |
| Povrchová úprava | práškové lakovanie, RAL 9005 (matná čierna) |
| Priemer (mm) | 66 |
| Príkon (W) | 10,25/10,15/10,87 |
| Pripojenie | 3-žilové |
| Riadenie | PWM stmievanie (0–100 %) |
| Rozostup svietidiel | 800 - 1200mm |
| Svetelná účinnosť (lm/W) | 69,49/128,13/111,30 |
| Svetelný tok (lm) | 712/1300/1209 |
| Výška (mm) | 100 |
| Uhol svietenia | 36° |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Prevádzková teplota | -20°C - 50°C |
| Životnosť (h) | 50000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Hmotnosť | 0,373 kg |
Fotogaléria
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_SSLD66_20W_1800K_4500K_36D_cierne_DC24V_smarthome_tepla
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_SSLD66_20W_1800K_4500K_36D_cierne_DC24V_smarthome_studena
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_SSLD66_20W_1800K_4500K_36D_cierne_DC24V_smarthome_denna
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_SSLD66_20W_1800K_4500K_36D_DC24V_smarthome_rozmery
-
Energetický štítok
