MINALOX MAGNETIC SENSOR DC 24V WITH LED
Poznámka: Snímač reaguje len pri správnej orientácii (polarite) magnetu. Ak kontakt nezopína, otočte magnet o 180° a skúste znovu.
Parametre
| Detekčná vzdialenosť | Do 10 mm |
|---|---|
| Materiál | SUS304, UL3122 (silikon/textil) |
| Model | MS5001A 825LED |
| Napájacie napätie | 24V DC |
| Pracovná teplota | -20°C ~ 60°C |
| Zapojenie vodičov | hnedý (+24V) / modrý (0V/-/GND)/ čierny (výstup PNP-NO › DI (spína +24V)) |
| Rozmer | D8*25 mm |
| Štandardný detekovaný objekt | D8*2 mm |
| Typ | PNP-NO |
| Stupeň krytia | IP67 |
| Záruka | 5 rokov |
