MINALOX LINEAR 5060 L1800 DIR/INDIR 24V 1800-4500K WHITE
-
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_LLL5060_L1500_90W_1800K_4500K_105D_biele_DC24V_smarthome_te
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_LLL5060_L1500_90W_1800K_4500K_105D_biele_DC24V_smarthome_st
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_LLL5060_L1500_90W_1800K_4500K_105D_biele_DC24V_smarthome_ts
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_proflove_osvetlenie_DC24V_smarthome_zapojenie
MINALOX LINEAR 5060 L1800 DIR/INDIR 24V 1800-4500K WHITE
Parametre
| Typ | Linearlight |
|---|---|
| Vyhotovenie | Závesné, lineárne |
| Prevedenie | DUALWHITE |
| Chromatickosť (CCT) | DIR 1785K/4487K,INDIR 1776/4510K |
| Dĺžka pripojovacieho káblu (mm) | 1900 |
| Dĺžka závesného lanka (mm) | 1900 (nastaviteľná) |
| Farba | biela |
| Frekvenčný rozsah | 100Hz - 20kHz |
| Index podania farieb CRI DIR | 1785K CRI> 93.5/4487K CRI> 96.9 |
| Index podania farieb CRI INDIR | 1776K CRI> 93.3/4510K CRI>96.7 |
| Kompatibilita | LOXONE, TapHome, Ampio, KNX, ďalšie systémy s PWM ovládaním |
| Materiál | Hliník + PC kryt |
| Montáž | závesná na 2 bodoch |
| Napájacie napätie | 24V DC |
| Nominálny výkon (W) | 170 |
| Optika svietidla | Matný difúzor (PC) |
| Povrchová úprava | práškové lakovanie, RAL 9003 (jemná štruktúra, biela) |
| Príkon (W) DIR | 48,20/47,90 (1800K/4500K) |
| Príkon (W) INDIR | 48,10/47,70 (1800K/4500K) |
| Pripojenie | 5-žilové alebo 3-žilové |
| Zapojenie vodičov | červený (+24V) / čierny (1800K/DIR) / modrý (4500K/DIR) / žltý (1800K/INDIR) / biely (4500K/INDIR) |
| Riadenie | PWM stmievanie (0–100 %) |
| Svetelná účinnosť (lm/W) DIR | 59,23/95,18 (1800K/4500K) |
| Svetelná účinnosť (lm/W) INDIR | 53,47/86,75 (1800K/4500K) |
| Svetelný tok (lm) DIR | 2854lm/4559lm (1800K/4500K) |
| Svetelný tok (lm) INDIR | 2571lm/4137lm (1800K/4500K) |
| Šírka (mm) | 50 |
| Výška (mm) | 60 |
| Dĺžka (mm) | 1800 |
| Uhol svietenia | 105° |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Prevádzková teplota | -20°C - 50°C |
| Životnosť (h) | 50000 |
| Záruka | 5 rokov |
Fotogaléria
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_LLL5060_L1500_90W_1800K_4500K_105D_biele_DC24V_smarthome_te
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_LLL5060_L1500_90W_1800K_4500K_105D_biele_DC24V_smarthome_st
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_LLL5060_L1500_90W_1800K_4500K_105D_biele_DC24V_smarthome_ts
-
MINALOX_stmievatelne_svietidlo_proflove_osvetlenie_DC24V_smarthome_zapojenie
