MINALOX LED PANEL DUALWHITE LP600S 40W 24V 2000K-6000K
Zľava -50%
AKCIA
-
-
MINALOX_stmievatelny_LED_panel_LP600S_80W_2000K_6000K_120D_biely_DC24V_smarthome_tep
-
MINALOX_stmievatelny_LED_panel_LP600S_80W_2000K_6000K_120D_biely_DC24V_smarthome_stu
-
MINALOX_stmievatelny_LED_panel_LP600S_80W_2000K_6000K_120D_biely_DC24V_smarthome_den
MINALOX LED PANEL DUALWHITE LP600S 40W 24V 2000K-6000K
Parametre
| Vyhotovenie | Zápustný, štvorcový |
|---|---|
| Prevedenie | DUALWHITE |
| Chromatickosť (CCT) | 2023K/5768K/3339K |
| Index podania farieb CRI (Ra) | Ra=92/=93/Ra=95 |
| Inštalačný otvor (mm) | 280*280 |
| Materiál | Hliník |
| Model | LP300S/24W/24/2000/6000 |
| Napájacie napätie | 24V DC |
| Príkon (W) | 12,2W/12,2W/24,2W |
| Rozmer | 300*300mm |
| Svetelný tok (lm) | 1022lm/1323lm/2331lm |
| Uhol svietenia | 120° |
| výkon | Áno |
| Výška | 14 mm |
| Záruka | 5 rokov |
